• سلام استاد خیلی محبت کردید انشاءالله که خدا لیاقت بده یجا جبران کنیم. در پناه حق موفق و پیروز باشید❤️

• واقعا بابت یک ترم ازشما سپاسگزارم؛استاد واقعا اگه کاری و حرفی سرکلاس زدم؛شما به بزرگی خودتون ببخشید؛واقعا ازصمیم قلب دوستون دارم استاد ،الگو و معلم اخلاق خوبی بودین برای من.
  • استاد واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم ازتون . سپاس گزارم

• سلام استاد، وقتتون بخیر باشه.خواستم از شما بابت لطف و کمکتون تشکر کنم. درس و رو داشتم که برای هر دو درس خیلی ارفاق کردید.بی نهایت از شما ممنونم.

• استاذ خیلی خیلی خیلی ممنونم از لطفتون.نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم.از خدا میخوام هر چی که میخوایین قبل از آوردن به زبان بهتون بده و همیشه سلامت و شاد باشید.

• عشقی عشق.ممنون استاد.

• بازم ممنون استاد.خیلیییی لطف کردید

• یعنی خیلی ممنونم ازتون واقعا لطف بزرگی کردین همه در حل تمرینا هم تو جزوه  که گفتین هم امتحان هم روش تدریس همه عااااااالی بود.

• سلام استاد گرامیصبح جمعتون بخیربابت تمام زحماتتون ممنون واقعا نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم،انشالله فرصتی باشه بتونیم گوشه ای از زحمات شما رو جبران کنیم.براتون آرزوی موفقیتهای روزافزون رو دارم.  ارادتمند شما .

• خیلی هم ازتون سپاسگزارم.استاد خیلی مردی استاد بخدا خیلی دوست دارمباورم نمیشه بهم ۱۸/۵ دادی.استاد چشم منی واقعا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️   

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها