هوا که سرد میشه من غصه ام میشه!!.نمیدونم چراهیمنطور وقتی که برف میاد

با بارون مشکل چندانی ندارم.در واقع دوست دارم همش بارون بیاد ولی برف نیاد.

چند روز پیش تو یکی از اتوبانا اینقدر سرعت و قدرت وزش باد و طوفان زیاد بود که نزدیک بود من و اسب سفیدمو باهم یه جا ببره شما راحت شید!

هنوز براتون تداعی نشده که این رفتار معتدل به جنوب قاره سبز یعنی آلمان همیشه قهرمان میخوره؟(بجز برفهاش البته)

یادش بخیرکوه تسوگ اشپیتسه!!!.چه ارتفاعات زیبایی بود!!!!(مثلا که هر جمعه من میرم کوهنوردی اونجا:)) هنوز بوی گاوهای هلندی رو دامنه های سبز این کوه رو فراموش نمیکنممن هر وقت میرم رشته کوه آلپ، یادِ دنی میافتم! آخه چرا اون پسره ی دیوونه، جک و جوونور دنی (کلوز)رو پرت کرد ته درّه که  این بچه دچار اون حادثه بشه و مجبور بشه سالها با عصا راه بره!!!!

من کاملا به آنت خانم حق میدم واقعا حق داشت

علاوه بر خود

انیمه و داستان، روایت داستان

جواهرهای برف هم توسط انمیشن ساز ژاپنی زیبا بود فقط حیف که هیچ وقت نتونستیم تیتراژش رو که توسط هیروسه ریوهه ساخته شده بود بشنویم.

(از کجا رسیدیم به کجا!!)

نمیدونم کیا این وبلاگو میخونن.ولی میخواستم بگم یکی دو روزه این

عکس بدجوری اشک منو درآورده.! خدا این تنها دلیل خوشبختی رو برای هر کی داره نگه داره و هر کسی هم از این نعمت محرومه روح تنها دلیل خوشبختیش شاد باشه .

برای این که از این فضا در بیاییم و بریم تو یه فضای دیگه یه چیز خوشمزه بگم؟ حُمُـــــــصِ دلپذیر!!( خدائیش این 4 درصدیا که از این چیزا میخورن بیان بگن مزه چیو میده؟ من که فکر کنم یه جور میگو باشه:)())

با اجازتون ما رفتیم تو باشگاه هـــــوآوِی! اینو اینجوری تلفظ کنید کلاسش بیشتره! من اینو تو بازار موبایل ایرانیان یاد گرفتم!!!! میدونید چرا این مدل و این برند؟ (حواسم هست که مدلشو نگم!:)

حقیقتش بخاطر این که حداقل آپشن ها و فیچر(=ویژگی) های مورد نیاز منو با کمترین قیمت داشت.البته مشغل ضمه؟ مشقل زمه؟ مشغول ظمه؟(حالا هرچی) هستید اگر فکر کنید بخاطر فلاکس چای یه لیتری که اشانتیون میدادن یا قیمت مناسبش من این گوشیو خریدم!!!:)

جالبه هندزفری نداشت!!! هندزفری این گوشیو هپپو کرده بودن، به جاش فلاکس چایی میدادن!!! یه مدل بالاتر گوشی من، بجای فلاکس، 100 هزارتومن جایزه اسنپ داشت!!!! خدایا شکرت تو سال 2020 از این مدلاشم دیدیم:)

جاتون خالی .گوشی خوبیهناقابله.هر کی لازم داشت بگه من کادو کنم گوشیمو تقدیم کنم( البته گوشیمو که دلم نمیاد شاید کاتالوگ گوشیمو براش فرستادم:))

چقدرم نرم افزارِ بدون هشدار کمبود جا میشه روش نصب کرد! میگم چرا شما ها هیچی نمیگید و راحت هی فرت و فرت نرم افزار نصب میکنید شیطونا!!!:)

باخبر شدم دوست گرامیمون آقای سعید یگانه برای انتخابات مجلس کاندید نشدند و بجای وقت تلف کردن در بیان، رفتن تو ورد پرس و نویسنده یک

کتاب شدند.خیلی تبریک میگم به این دوست خوبمون

ایشون وقتشو اینجا تلف نکرد.رفت مطالعه کرد.تحقیق کردکتاب نوشتزحمت کشید.اونوخ من هنوز در مورد اسب سفید مینویسم یا شما دنبال سرمایی و کپل میگردید تو پستهای من!:( به کجا داریم میریم ما؟؟

راستی چند روز پیش پشت یه وانتی یه چیزی نوشته بود بهتون نمیگم چی نوشته بود! دفعه های قبل خیلی استقبال کردید که الان بگم؟ تازه چیز خوبی هم نبود!

امروزم یه 206 صندوق دار رفته بود بالای گارد ریل کیسه هواهاش باز شده بود جفتش.

قابل توجه دوستان الان تقریبا سه ماهی میشه ماشینمو نبردم کارواش.اولا تقصیر خودش بود که کوعلش خراب شددوما هی برف و بارون میاد دوباره کثیف میشه:)

فعلا همینا.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها