من به محصولات کاله علاقه ویژه ای دارم
کیفیتش رو بهتر میدونم حالا شاید سلیقه ای باشه شاید بخاطر آخرین مصاحبه مدیرعاملش تو تلویزیون باشه و شاید هم بخاطر اجرای چندسال پیش آقای ماهی صفت در جمع کارکنان کاله باشه!.ولی بنظرم محصولاتش یه سر و گردن بالاتر از بقیه اس!اوج تفاوت ها هم در بستنی های کاله اس! خصوصا لیتری هاش!.به همه عوامل تولید کننده کاله که این پست رو میخونن لازمه عرض کنم که برای تشکر از بنده خیلی لازم نیست ولخرجی کنید!.از هر محصول کاله یه نره و ماده بذارید تو کامیونت یخچال دار برام بفرستید من راضیم:)

دیشب سر راهم یه فروشگاه جانبو بود(از مالکان این فروشگاه هم برای اسمی که از فروشگاهشون بردم  چیز زیادی جز همون بالایی نمیخوام:)) 
رفتم داخل فروشگاه، دیدم صدای یه دختر خانمی میاد!!هرچی گشتم دیدم صدا از قسمت انتهایی فروشگاه میاد! متوجه شدم این خانم یا دخترخانم محبوس شده! علاوه بر صدای این خانم صدای یکی دو نفر مرد هم اومد که بنظرم یواش یواش داشت موضوع ناموسی میشد!

یهو داشت فردین بازی ام گل میکرد و میخواستم برم در بزنم ببینم چه خبره که صدای جیغ خانم برای رها شدن از بند بیشتر به گوش رسید و اون آقا از پشت در داد زد و گفت کجا میخوای بری؟ ، هر چی سروصدا کنی آبروی خودت بیشتر میره!  من دیگه داشتم تصمیم میگرفتم که به 110 زنگ بزنم یا خودم آستینها رو بالا بزنم و با کمربند مشکی هایی که در دو ورزش منچ و کوهنوردی دارم برم و مثل رابین هود نه، مثل زورو، اون خانم رو نجات بدم که دیدم یه خانم دیگه از کارکنان جانبو از قسمت انتهایی فروشگاه  اومد بیرون! 

ازش پرسیدم خانم مشکلی پیش اومده؟ گفت یه بسته گوشت گوساله یده! گفتم خب این راهشه؟ گفت همین جا باید ادبش کنیم! دیگه دستمون بهش نمیرسه!خواستم چیز دیگه بگم دیدم من که چیزیو ندیدم و نمیتونم چیزیو ثابت کنم!.دلم برای اون دخترخانم سوخت! خواستم پول گوشت رو حساب کنم ولی گفتند پولش مهم نیست! میخوایم این موضوع دیگه تکرار نشه! با خودم فکری کردم چیزی به ذهنم نرسید و به این نتیجه رسیدم که اونجا رو ترک کنم.این صحنه ها بدجوری آدمو آزار میده!!!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها