تمام 100 و خورده ای سانتیمتر قد رعنامو با طول مبل سه نفره ی تو حال، تنظیم کردم که چیزی از پیکرم بیرون نیفته، نه یک سانت کم نه یک سانت زیاد!. فیتِ فیت

انگار قالبشو برای من زدن! ن مبل زیر سرم هست و از ارتفاع حداقل صدو ده بیست فوتی (یاد یه بنده خدایی افتادم که اختلال روانی داشت و یه متر دستش بود و زمین و زمان رو متر میکرد! این اندازه ها آخه به چه درد شما میخوره؟:)) از سطح زمین به پنجره خیره ام و در افکار خودم دارم شنای غورباقه میرم که خدایا این چه بلایی بود سر بشریت اومد؟ آب و هوا کاملا مدیترانه ای ولی دریغ از یک پارک جنگلیِ باز!!!

خداوندا ؟!!!! اردیبهشت به این مامانی، اونم تو شیب کند و نزولی کرونا بعد از ایام قرنطینه، یهو ماه رمضون میشه!! یعنی سابقه نداشته من یه دوره سخت مثل پروژه کاری یا امتحان سخت رو سپری نکنم ولی بعدش یا ماه رمضون نشه یا محرم!))  ایناهم نباشه یا هوا تیره و تار میشه یا آسمون قلمبه!  پول دستم میاد ماشین گرون میشه!  مسافرت میخوام برم بنزین سهمیه بندی میشه! بلیط قطار اونم کوپه ای دربست رزرو میکنم برم مشهد استخونومو سبک کنم کرونا میاد! باز صدرحمت به غیرتِ علی بابا( آپ مسافرتی منظورمه نه رفیق سندباد) که پول بلیطای ما رو آنی برگردوند! هوس میکنم برم آلمان یورو گرون میشه! (الکی حالا یعنی مثلا ما آلمان برو بودیم و هستیم:)) میخوام پولمو سکه بخرم سکه گرون میشه!  میخوام سهام بخرم تو بورس دولت سهام شستا رو رو میکنه و همه میریزن تو بورس! اصلا مغازه میرم چیزی بخرم همه میریزن تو مغازه و دیگه فروشنده منو تحویل نمیگیره.! میرم تو دیجی کالا یا اتمام موجودی میخوره یا اتمام تخفیف یا موعد تحویل رو میزنه 15 روز دیگه!  برنامه ریزی میکنم برم دندونپزشکی یا کروناست با ماه رمضون!  ماشینو میبرم کارواش 100 تومن میدم بشورنش بیا و ببین چه بارون رحمتی از آسمون نازل میشه!! انگاری شیر بارون تو آسمون هرز شده!! اصلا 20 سال خشکسالی تموم میشه!!

خداجون هر چی میخوای امتحان پشت امتحان بگیر ولی تو اون کنکور لهنتی هم یه وقتی میدن کیک و تی تابا رو باز کنن و نی رو فرو کنن تو آبمیوه!!   خدایا پس ما کی تی تاپ بخوریم و  نی فرو کنیم تو آبمیوه؟ ببین این مادر احتمالا لرستانی چقدر شاکیه؟ 

برای اینکه یکم فضای غرغر کردن رو تلطیف کنیم:

الهی ای دانندهٔ هر چیز و سازندهٔ هر کار و دارندهٔ هر کس نه کس را با تو انبازی و نه کس را از تو بی نیازی کار به حکمت می اندازی و به لطف می سازی، نه بیداد است و نه بازی بار خدایا بنده را نه چون و چرا در کار تو دانشی و نه کسی را بر تو فرمایشی، سزا ها همه تو ساختی و نوا ها همه تو ساختی نه از کس بتو نه از تو به کس، همه از تو بتو همه تویی و بس، خلایق فانی و حق یکتا بخود باقیست.

نام تو شنید بنده دل داد بتو               چون دید رُخ تو دل داد بتو

(مناجات خواجه عبدالله انصاری- مناجات204)

موقع نوشتن این پست داشتم

اینو  گوش میکردم.

وا فریادا ز عشق وا فریادا . کارم بیکی طرفه نگار افتادا

گر داد من شکسته دادا داداور نه من و عشق هر چه بادا بادا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها